Her mevsim baharı hissetmeye ne dersiniz?

Her mevsim rahatınız için dünyanın en iyi kalitesini garanti ediyoruz.

i-zipscreen her mevsim konforunuz için tasarlanmış dış mekan stor perdelerdir. Esnek, kullanımı kolay ve son derece dayanıklıdır. Sistemin ana noktası, özel olarak tasarlanmış fermuarın kullanılan endüstriyel kumaşın kenarlarına kaynakla tutturularak süper-güçlü taban kapatma özelliğine sahip olan bir sisteme dönüşmesidir. İsteğinize göre sunduğumuz farklı opsiyonlar ile bulunduğunuz ortama mevsimsel çözümler sunar. Seçimini yapabileceğiniz farklı kumaş seçenekleriyle şu faydaları sağlayacaksınız:

  • Güneşten mükemmel koruma
  • Gizlilik (mahremiyet)
  • Yağmur
  • Gürültü
  • Rüzgâr
  • Böcek
  • Enerji tasarrufu

I-ZIPSCREEN WIND PERFORMANCE TEST

ziplock

Ziplock fermuar teknolojisi ve taban bandının sağladığı sızdırmazlık ile güneş ışığı, rüzgar, yağmur ve böceklerden tam koruma sağlanır.Ziplock teknolojisi ile yan kanallar emniyetli bir güdümle hareket sağlamaktadır.

Düzgün olmayan alanlarda mükemmel uyum sağlayan seviye ayarı, kenarlarda görünmeyen sabitleme parçası, ince yan profilleri, kumaş sarkmasını ve kırışmasını azaltmak için tasarlanmış benzersiz bir yan germe sistemidir.

kumas

Dünya’nın en iyi kalitesi Serge Ferrari teknolojisi kullanıyoruz. Garantilediğimiz estetiği kullanmaya başladığınızda Serge Ferrari’nin ayrıcalıklı teknolojisini fark etmemek güç değil. Siz karar verin..

Kullandığımız kumaş çeşitliliği ile bulunduğunuz ortama farklı oranlarda ışık geçirme özelliklerini sizin seçiminize bırakıyoruz. Etkili ısı kontrolü enerji tasarrufu sağlar ve ömür boyu deforme olmaz. Yırtılmaz kopmaz ve ateş yürütmez.. Her mevsim konforunuzu mükemmel tasarımlarınız için renklerle birleştirdik.

motor

Dünyanın en iyi motorlu kontrol sistemleri üretici Somfy ile sadece konfor değil enerji tasarrufu da sağlayacaksınız. Dünyanın en sessiz motorları Somfy 5 sene garantili olup sadece 1 tuşla kontrol etme teknolojisiyle konfor sağlar.